Koşul ve Şartlar
Bu servis yalnızca 18 yaş üzeri kullanıcılar amacı iledir. (Üye olan herkes sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar).

1) JİGOLO AJANS servisleri yalnızca 18 yaşından büyük (erişkin) kullanıcılar amacı iledir. 18 yaşını bitirmemiş şahıslar erişkin sayılmaz, ve bu servislerden faydalanmaları olanaklı değildir.
 

JİGOLO AJANS, kullanıcılarının mesajlaşacağı ya da yorum gerçekleştireceği hiç bir yorumdan ve mesajdan muhakkak mesul değildir

3) JİGOLO AJANS kullanıcıları rastgele bir siyasi görüşün propagandasını açık ya da dolaylı yoldan yapamazlar.

4) Site kullanıcıları, site içi etkileşim kanalları aracılığı ile başka üyelerden, kendi talepleri dışında bir eylemde bulunmalarını talep edemez, bir grup fiilleri gerçekleştirmeye zorlayamazlar. JİGOLO AJANS özgür bir platformdur.

5)JİGOLO AJANS sitesi, vakitkli olarak görevli personelin gözetimi altındadır. Kurallara uyum göstermeyen üyeler siteden uzaklaştırılabilir.

6) Davranişlari ile 3. sahısların özel hayatını taciz etme alışkanlığına sahip kisiler bulunduğu bilinmektedir. Emniyet sistemimiz, gerektiğinde kolluk kuvvetleri, Cumhuriyet savcılıkları ve her cinsten adli makamın muavini olacak şekilde tasarlanmıştır. IP numaralarınız daima loglanmakta ve sitenin temiz kalması ve kullanıcıların rahatı amacıyla çalışmalarımız Aralıksız olarak sürmektedir.

7) JİGOLO AJANS arkadaş arayan insanların serbest iradesiyle birbirlerini tarife ve seçme imkanı sunmaktadır, interaktif ortamda karşılaşan insanların karşılıklı birbirlerine ideal iradelerinin teşekkülünde hiçbir katkısı ve mesulluğu yoktur.

8) JİGOLO AJANS rastgele bir içerik sağlamaz. Sadece servis sağlayıcıdır. Servislerinin kötü niyetle kullanılması, suistimal edilmesi durumunda ,bu filleri işleyen şahıslar mesul olup siteden uzaklaştırılabilirler , sitemiz bu eylemlerden mesul değildir

9)JİGOLO AJANS güvenilir bir şekilde sohbet imkanı sağlamakla beraber, T.C. Yasalarına, vatanın bölünmez bütünlüğüne, politika erklerine, Cumhuriyete ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile işlenebilecek her cinsten suça karşı tedbir olarak, site içi oluşturulan görüşmelerinin yazılı kayıtlarını 5 gün vakit ile tutar. Bu vakit sonucunda suç teşkil etmeyen kayıtlar tamamen silinir. Suç teşkil edebilecek kayıtlar saklanır, ve gereklilik durumunda adli makamlara kullanıcıların verileri ile beraber verilebilir.

10)JİGOLO AJANS Hiç bir üyesini site ortamında yayınlama zorunluluğuna sahip değildir. Kendi talebi ile ideal profiller yayınlanabilir.

11)JİGOLO AJANS Çalışanlarından hiç kimse üye olan ya da üye olmak isteyenlere banka ve aynısı kurumlar aracılığı ile üyelik ücreti dışında para talebinde bulunmaz.

13)JİGOLO AJANS Çalışanları üye olmak isteyen ya da üye olan birinden kart bilgi kapasitesi , T.C (TÜRKİYE CUMHURİYETİ) kimlik verileri ,hesap numarası , IBAN numarası v.b istemez .

14)JİGOLO AJANS  Site ortamında yer alan bayan profilleri gerçek olma zorunluluğu yoktur.

Sözleşmenin Takip ve Kabulu

Sitemiz rastgele bir açıklama gerçekleştirme mecburiyetinde olmaksızın maddelerde farklılık yapma, yeni madde mafsala haklarını gizli tutmaktadır. Üyeler belirli zamanlarla sözleşmeyi takip ederek okumakla yükümlüdür..

JİGOLO AJANS , 5561 sayılı yasa uyarınca “YER SAĞLAYICI” olarak etkinlik yürüttüğünden, “TÜM ÜYELERİMİZ” sitemizde “İÇERİK SAĞLAYICI” sıfatı taşımaktadır.Bu amaçla 5651 sayılı yasa ve Türk Ceza Yasası kapsamında gerçekleştirdikleri bütün eylemlerden üyelerimizin kendileri mesul olup sitemiz üyelerin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalardan, görüşmelerinden ve eylemlerinden mesul tutulamaz.