Jigolo nedir,Kimlere denir ?

Jigolo Kimlere adı verilir merak etmek amacıyla bu yuva yapıyorum. Jigolo Geçici iş ortağı, bayanlara Partner dönemsel denebilecek, yani günlük, ödeneği, Partner, verenlere para ya da mal karşılığı hizmet eden erkek Partnerlere ait  jigolo  adı verilir.
Herkes Jigolo olmaktansa, belki bir gövde oluşturulansa ya da çok iyi bir performansa sahip olmak gerekir. Ülkenizi ve teknolojinizi kullanarak ortak bir sektör oluşturmalı, ortak bir enerji oluşturmalı, jigolo olmak, süratli duruma duruma getirmek. Bakımlı erkeklerin yani metro seksüel erkeklerin bu işi tercih etme hepimiz bilmekteyiz; jigolo olarak bakımlı erkeklerin atletik bir yapıya sahip olması, cinsel performansının yüksek olması genç erkek tarafınca oluşturulan bir jigolo hizmetidir. 

Ben de jigolo olmak istiyorum.Bu işten hem beğeni hemde para biriktirmek istiyorum.

 

Kadınlarla cinsellik yaşamak. Jigololuk yalnızca bundan ibaret değildir. Profesyonel Kullanım Jigololuk Bayanlara, Pasiflere ve Evli Çiftlere her hususta Partnerlik gerçekleştirme manasına gelir. Bir haftasonu tatili amacıyla bile Jigolo Arayan bir bayan sizi Partner olarak isteyebilir. Jigolo olarak sizi tercih edebiliriz. Bir Jigolo’da Jigolo’nun sorgusuna yanıt vermek istemezsiniz.

Ben bu gereç sahibinin bulunduğu, Jigolo Nedir cümlesine yanıt bulmuşsunuz demektir. İşe dış görünenünüzü derleyip toparlamakla donatılmış. Fiziksel olarak göz alıcı ve ilgi çekici olmanın yollarını bul. Bir kadın gövdeinin bütün kadınların ilgiini ve ilgiini çeker. Tempolu bir spor yapma alışkanlığınız mevcuttur ilgi etmelisiniz. Yüzünüz. Sakal bırakma alışkanlığınız olsa bile, enistan sakalınızı sıkça toparlatabilirsiniz. Dağınık saç sakal Jigolo İsteyen Bayanlara itici gelecektir.

Cinsel performansınızı gözden geçirmeniz, eksik bulduğunuz taraflarınızla beraber olmak gerekir. Jigolo Nedir sorusunun altında, bitmek tükenmek bilmeyen cinsel performansa sahip erkek kanaati olmamalı. Hem de hem hem de hemdebaşlatmak yorup zamanı keyfe dönüştürebilmelektir. Onun Jigolo İsteyen Kadın saatlerce sizden bu tür bir performans beklemez zaten. İşini iyi bilen bir Jigolo Aralıklı molalarla Partnerini çok uzun vakit mutlu etmeyi bilir.

Jigolo nasıl olunur ?

 

Jigolo sözcüğü literatürümüze yeni yerleşmeye başlamış bir kelimedir. Birçok insan bu konuyla ilgili çok çok bir bilgiye sahip değil malesef. Bizi arayarak Jigolo Ne Demek diye soran arkadaşlara sunduğumuz ilk yanıt Jigololuk herşeyden evvelce mutlu etmeyi amaçlamaktır diyoruz. Maddi kazanç amaçlanarak verdiği bir hizmet bulunduğu amacıyla, karşılığında da Partnerinizi mutlu etmeniz beklenir natural olarak. Demek ki Jigololuk sözcüğünün ana fikri neymiş? Memnuniyet eşittir kazanç. Bu hususta yeterli bulunduğunu düşünen arkadaşlar Jigololuk gerçekleştirme amacıyla ismim atabilirler.

Jigolo kiralamak isteyen bayanlar 

 

Bilgi alabilmek amacıyla bizi arıyorların ilk sorduğu Jigolo Nedir? Jigolo Ne İş Yapar? sorusudur. Jigololuk sözcüğü Olgun Bayanlara, Evli Çiftlere ve Pasiflere ücret sunmak Partnerlik gerçekleştirmetır. Partnerlik deyince ilk akla gelen cinsellik olmamalı. Jigolo Arayanlar cinsellik dışında da sizden hizmet bekleyebilirler. Mesela mühim toplantılarda kendilerine Kavalyelik etmenize olabilir. Veya tatil dostluğu da talep edebilirler. Yurtiçi yurtdışı seyahatlerinde kendilerine uyguntur. Alacağınız ücretimiz bu saydıklarımız vermeniz gereken hükümler arasında.